follow link Peyzaj Tasarım, Proje ve Uygulamaları

opções binárias opinião Profesyonel tecrübeli ekibimiz ile Peyzaj Projelerinizi hazırlıyoruz. Daha sonra Peyzaj Projelerinizi ve Uygulamalarını teknik ekibimiz ile uygulayarak mükkemel seviyede bir iş çıkarıyoruz.

Peyzaj uygulamaları ve projelendirme hizmetlerinin yanında çevre danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. İstediğiniz yer hakkında danışmanlık bilgilerini sizlere sunuyoruz. Gerekirse peyzaj uygulamalarını sizlere en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz

http://www.newmen.eu/pigils/niodjr/396 Bahçe Bakım ve Düzenleme

Evinizin, işyerinizin, villalarınızın, sitelerinizin bahçeleri çok mu bakımsız kalmış ? Seyidoğulları Peyzaj bahçe bakım ve düzenleme hizmeti ile profesyonel hizmet göstererek bahçenizi yepyeni bir görünüme kavuşturuyor.

get link Kaya Bahçeleri Düzenlemeleri

Bahçeleriniz çok mu sade duruyor ? Çimden başka bir şey yok mu. Seyidoğulları Peyzaj bahçelerinizi kayalandırarak şık ve dekoratif bir tasarım ortaya koyuyor. Sizlerde artık sade çimlere bakmaktan bıktıysanız bizleri hemen arayın peyzaj işlerinizi yürütelim.

http://www.bgroads.com/?prosturadlo1=optazioni-binarie&8ff=c9 Mevsimlik ve Çok Yıllık Çiçek Üretimi

Seyidoğulları Peyzaj firmamızı Ankarada’ki Peyzaj yerimizde gördünüz mü ? Mevsimlik ve çok yıllık çiçeklerimizi kendimiz üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Tecrübe ekibimiz ile itina ile bakımını yapıyor ve müşterilerimize sunuyoruz.

enter Çim Serme ve Çim Serpme

Çevrenizin çime ihtiyacı varsa sizlere profesyonel bir şekilde malzemeli / malzemesiz olmak üzere çim işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz ve tadilatını yapıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile hiç sıkıntı yaşamadan çimlerinizi ekiyor veya bakımını yapıyoruz.

İç ve Dış Mekan Süs Bitkileri

Seyidoğulları Peyzaj olarak tüm payzaj bitkileri satışını yapmaktayız. İç ve Dış Mekan süs bitkilerimiz ile bahçenize veya evinizin içini şenlendirebilir ve canlandırabilirsiniz. İç ve Dış Mekan süs bitkilerimizi yerimizde görebilir burada elden alabilirsiniz.

İbreli, Yapraklı, Çalı, Yer Örtücü ve Gölge Ağaç Çeşitleri

Seyidoğulları Peyzaj olarak tüm payzaj bitkileri satışını yapmaktayız. İbreli, Yapraklı, Çalı, Yer Örtücü ve Gölge Ağaç türleri yerimizde mevcut olup, dikime hazır şekilde bulundurulmakta ve bakımı yapılmaktadır.

Aşılı Meyve Fidanları

Seyidoğulları Peyzaj olarak tüm payzaj bitkileri, aşılı meyve fidanları satışını yapmaktayız. Meyve Fidanlarımız seramızda hassaslık ve titizlik ile bakımı yapılmakta olup dikime hazır bir şekilde bekletilmektedir.

Bitkisel Toprak ve Çiftlik Gübresi

Çiçek bakımları ve çim uygulamaları için kullandığımız bitkisel toprak ve çiftlik gübresi çiçeklerin ve çimlerin daha sağlıklı çıkmasını sağlayan bir peyzaj ürünüdür. Seyidoğulları Peyzaj, kaliteli ve kurtçuk yapmayan çiftlik gübresi kullanmakta olup kaliteli bitkisel toprak ürünlerini tercih etmektedir. Böylelikle ürünlerimiz sağlıklı olarak büyümekte ve gelişmektedir.

Bahçe ve Balkon Saksıları

Çiçeklerimiz ve süs bitkilerimiz yetiştirdiğimiz, evimizin veya balkonumuzun daha şık durması için kullanılan dekoratif saksı türlerini Seyidoğulları Peyzaj’dan temin edebilirsiniz. Bahçenize dekoratif saksıları koyarak bahçenize bambaşka bir görüntü elde edebilirsiniz.

Sert Zemin Uygulamaları

Bahçenizdeki yol, yol kenarı, kaldırım, kaldırım kenarı, bodur taşları gibi sert zemin uygulama işlemlerini Seyidoğulları Peyzaj ekibimiz profesyonel olarak yapmaktadır. Teknik becerisi yüksek ustalar ile verilen gün sözünde işlemler teslim edilip, müşterinin görüşü alınır.

source Bizim farkımız biraz daha titiz ve hassas çalışmamız !

Seyidoğulları Peyzaj, peyzaj sektöründe kendisini kanıtlamış, yüzlerce büyük ve küçük ölçekli projelerde çalışmış, profesyonel peyzaj ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor. Sektörümüzde olan tüm uygulamaları yapmaktayız. Hizmetlerimiz sayfasında aşağıda listelediğimiz hizmetlerin hepsini profesyonel bir şekilde deneyimli ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.
Seyidoğulları Peyzaj olarak, sektörümüzün hizmetlerinden yaptığımız çalışmaları NEDEN BİZ ? > Çalıştığımız Projeler adresini ziyaret ederek bakabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için 0312 334 06 72 sabit numaralı hattımızdan bizleri arayabilir. Yada daha hızlı bir şekilde bizlere ulaşmak için web sitemizde bulunan cep numaralarımızdan birini arayabilirsiniz. Mail adresimizden de detaylı bilgiler arayabilirsiniz.
Projelerimize başlamadan önce müşterilerimiz ile ofisimizde veya adreste detaylı bir görüşme yaparak projeyi en iyi şekilde nasıl sunabiliriz hakkında tartışmalar yaparız. Gerekirse projeyi taslak üzerine çizebiliyor ve müşterilerimize sunuyoruz.
Proje yerine ne kadar malzeme girer ?, malzemelerin temin süresini ve dikip süresini müşterilerimiz ile görüşür ayrıntılı bilgileri onlara sunarız.

peyzaj ankara peyzaj